Özel Ocak Ayına Özel Kampanyaları Kaçırma! Teklif AL

AdımApp Mobile Uygulama

client
Micosoft Holding Ltd,
Australia Area
services
IT Consultation, UI/UX Design, Cloud Service
date
Feburary 25th, 2022
team
Logan Cee - Designer
Martin Moussa - iOS Developer
Sağlıklı yaşamı hedefleyen, spora teşvik eden ve yapılan spor ile beraber puan kazanıp yüzlerce hediyeden birini kazanma fırsatı veren uygulamadır.

Detay

Sağlık, insanın en büyük hazinesidir. Sağlıklı yaşam için hareket ve spor kaçınılmazdır ancak büyük şehirlerin yoğun temposu, iş yoğunluğu, trafik, zaman yetersizliği derken spora ve yürümeye çok fazla engel var. Hepimiz biliyoruz ki yürümek gerek bunu istiyoruz ama bir türlü hayata geçiremiyoruz. Aklımıza gelmesi yeterli değil, bizleri teşvik edecek bir şeyler gerekli sanki. İşte tam da burada adımApp devreye giriyor. Adım at puan topla, hediye kazan ve en önemlisi sağlıklı yaşam için AdımApp.
Nasıl mı olacak? Uygulama attığımız her adımı kaydedecek. Adım sayımız göre puanlama ve puanlamaya göre de hediyeler, sistemde kaç adımda hangi hediye var? bunları biliyor ve gönlümüzce adım atıp hediye alabiliyor olacağız.
Ve her adım sadece bizim için değil, ülkemiz ve milletimiz için de faydalı olacak.
Kızılay ve Afad gibi kurumlara katkımız olsun istemez miyiz? AdımApp uygulamasında attığınız her adım Kızılay ve Afad için bağış anlamına geliyor.
Haydi sağlık ve iyilik için adım atalım.

AdımApp Mobile Uygulama
AdımApp Mobile Uygulama
AdımApp Mobile Uygulama
AdımApp Mobile Uygulama
AdımApp Mobile Uygulama